triangle purple-cross-big
button-arrow Grįžti į stovyklas

6 GALIŲ VALDOVAI

Aktyvuko stovykla 6 galių valdovai“ yra skirta 6-12 metų vaikams. Stovyklos programa sudaryta atsižvelgiant į Z kartos vaikus ir paremta neuropedagogika (vaiko atminties bei dėmesio sutelkimo ugdymu). Tai unikali programa Lietuvoje, žaidimų ir aktyvaus sporto pagalba gerinanti vaikų fizinę sveikatą, vikrumą, koordinaciją, o taip pat trumpalaikę bei ilgalaikę atmintį, skatinanti draugiškai dirbti komandoje, priimti kūrybiškus sprendimus ir ieškoti išeičių įvairiose situacijose. 

Stovyklos metu vaikai ugdomi pasitelkiant žaidimus iš ateities, t.y, susijusius su šiuolaikinėmis technologijomis bei jų suteikiamomis galimybėmis. Tuo pačiu aktyviai leidžia laiką lauke, keliauja į pažinimo žygius, semiasi žinių edukaciniuose užsiėmimuose, dalyvauja įvairiuose komandiniuose žaidimuose, susiranda naujų draugų bei sveikai maitinasi. 

REKOMENDACIJOS TĖVAMS

SUTARTIS

Registracija į:

cross-grdient
blue-circle

Stovyklos metu ugdomos šios savybės/supergalios:

icon

Sumanumo galia

Įvairių kūrybinių užduočių metu vaikams suteikiama visiška interpretacijos laisvė. Jie gali įgyvendinti savo mintis, įpūsti gyvybės savo sugalvotoms idėjoms bei pasidalinti jomis su kitais. Tokiu būdu skatiname ir ugdome vaikų kūrybiškumą, vieną svarbiausių savybių šiandieniniame pasaulyje.

icon

Draugystės galia

Grupinių užsiėmimų metu vaikai mokomi bendradarbiavimo, kartu sprendžia specialistų paskirtas komandinio susitelkimo reikalaujančias užduotis. Vaikai dalinasi atsakomybėmis, ieško būdų susitarti, padeda vieni kitiems ir tik veikdami išvien sugeba nugalėti įvairias sprendimų reikalaujančias situacijas.

icon

Greičio galia

Tempinių užduočių metu stiprinamas vaikų vikrumas bei gerinama jų koordinacija. Profesionaliai sukombinuotos užduotys skatina vaikus greitai priimti sprendimus, prireikus – persiorientuoti, sutelkti dėmesį ir veikti.

icon

Ištvermės galia

Metodiškai išgrynintos ištvermės reikalaujančios užduotys ugdo vaikų susikaupimą, kantrybę bei dėmesio sutelkimą. Tuo tarpu patyrusių komandų vadovų palaikymas ir patarimai padeda su užsidegimu įveikti net ir sudėtingiausias užduotis.

icon

Atminties galia

Šiai vaikų amžiaus grupei atrinktos, įdomios bei įtraukiančios loginės užduotys/ žaidimai veiksmingai lavina vaikų trumpalaikę be ilgalaikę atmintį.

icon

Sveikos mitybos galia

Edukacinių užsiėmimų ir paskaitų metu vaikai įgyja daugiau žinių apie sveiką mitybą bei vandens teikiamą naudą organizmui. Šiuo tikslu vaikai įtraukiami ir į žaidimą, kurio metu renka maistingumo korteles, taip mokydamiesi sveikos mitybos įpročių. Taip pat kalbame apie mitybos svarbą sporte bei dopingo, alkoholio ir kitų kenksmingų medžiagų prevenciją.

Stovyklos vadovai

Gediminas Paulauskas

Renginių organizatorius ir vedėjas. Ilgametę patirtį vaikų stovyklose turintis vadovas. Labai organizuotas, mokantis valdyti dideles vaikų grupes. Visuomet kupinas naujų idėjų, žaidimų, prigalvoja kūrybinių užduočių.

Ernestas Rutkauskas

Lietuvos sporto universiteto magistras - fizinio ugdymo pedagogas. Specializacija - ikimokyklinio ir pradinio ugdymo kūno kultūra. Kauno ikimokyklinio ugdymo auklėtinių fizinio ugdymo mokytojas. Lietuvos mažųjų žaidynių treneris. Sporto treneris vaikų sporto būrelyje "Startukas".
Konkretus, kai reikia griežtas, bet svarbiausia - puikus ir geras žmogus

Mantvydas Eiza

Sporto treneris, tikras įvairių sporto šakų asas. Visuomet randantis kalbą su vaikais, turintis begalybę kantrybės įgyvendinti kiekvieno užgaidas.

Austėja Lasytė

Labai organizuota ir atidi vadovė. Sužiūrės visų daiktus, palaikys užduotyse, užkalbins nusiminus, džiaugsis kartu šėliojant burbuluose.

Ugnė Čižiūnaitė

Šypsenos karalienė. Su Ugne kiekvienas vaikas bus pralinksmintas, apkabintas, prižiūrėtas, suvaldytas. Puikius bendravimo ir organizavimo įgūdžius turinti vadovė jau ne vienus metus dirba įvairiose stovyklose.

Klaudija Brazauskaitė

Visų vaikų draugė. Klaudija daug dėmesio skiria bendravimui su vaikais, įsiklauso į jų norus ir ieško abipusiai naudingų sprendimų. Vadovė visuomet nuoširdžiai stengiasi motyvuoti vaikus, ragina nepasiduoti atliekant užduotis.

Kainos

6 GALIŲ VALDOVAI (viena pamaina)

icon

Interaktyvios užduotys ir įtraukianti veikla

icon

2021 m. liepos 12-17 d.

icon

Karšti pusryčiai, pietūs, vakarienė, užkandžiai

icon

Ignalinos raj. Krivasalio km., Žiliuko g. 19.

icon

Kaina nuo 249 eur

Registruotis button-arrow

Sudominome?

Susisiekite su mumis button-arrow