triangle purple-cross-big
button-arrow Grįžti į visas paslaugas

Gimtadieniai

Sveikatingumo tematika bei vaikų edukacija šia kryptimi tampa vis aktualesnė. Siekdami supažindinti vaikus su svarbiausiais sveikos gyvensenos įpročiais, sukūrėme jiems skirtą bičiulį personažą Aktyvuką. Šis personažas dalinasi žiniomis apie sveiką gyvenseną ir aktyvumą kaip be galo reikšmingą bruožą norint būti visapusiškai sveika ir stipria asmenybe. Aktyvukas edukuoja vaikus apie sveiką gyvenseną įtraukdamas vaikus į inovatyvią sporto sistemą, kurioje jie per žaidimą, pramogas ir judesį ugdo svarbiausias fizines bei protines savybes. Šis personažas vaikų bičiulis, pasitelkiantis šiuolaikinius inovatyvius metodus tam, kad įkvėptų vaikus tapti ateities herojais ir išmokytų juos to, kas svarbiausia, norint išlaikyti vikrų, stiprų, koordinuotą kūną bei guvų protą. 

cross-grdient
blue-circle

Ką siūlome šventės metu?

icon

Personažo AKTYVUKAS apsilankymas

Į vaiko gimtadienį atvyksta pats Aktyvukas - energija, gera nuotaika ir užkrečiančiomis emocijomis trykštantis vaikų personažas.

icon

Aktyvių pramogų organizavimas

Aktyvukas vaikams praves įdomių ir įtraukiančių veiklų, šokių, estafečių, loginių užduočių ir kitų užsiėmimų.

icon

Smagios dovanėlės šventės dalyviams

Aktyvukas atvyksta ne tuščiomis! Jis visuomet atsiveža naudingų dovanėlių visiems vaikams, bei surengia išskirtinę staigmeną gimtadieninkui :)

icon

Naudingi patarimai vaikams

Aktyvukas visuomet vaikams pateikia naudingų patarimų apie sveiką mitybą, taisyklingą judesį ar kitas, vaikams aktualias temas.

icon

Vaikų užimtumas

Gimtadienio šventėje pilnai pasirūpinsime vaikų užimtumu, todėl galėsite atsipalaiduoti ir su šypsena veide stebėti linksmus žaidžiančius vaikus.

icon

Visų svečių įtraukimas

Esant poreikiui, gimtadienio šventėje liūdinčių tikrai nebus! Aktyvukas pasirūpins veikla visiems šventės dalyviams - nuo pačio mažiausio iki pačio vyriausio.

Švenčių akimirkos

Sudominome?

Susisiekite su mumis button-arrow