triangle cross-blue-gradient
button-arrow Grįžti į akademijas

Mokyklose

Aktyvuko akademija keliauja po Lietuvos mokyklas ir kviečia prisijungti prie geros nuotaikos kupinų būrelių. Aktyvi veikla ir įvairių sporto šakų integravimas leidžia vaikams lengviau išsiaiškinti savo norus, gerina bendrą fizinį aktyvumą, išlaiko motyvaciją ir kokybišką įsitraukimą į sportinę veiklą. Aktyvuko būrelis puiki galimybė vienoje vietoje išbandyti įvairias sporto šakas ir atrasti savąją – tai tarsi tramplinas į vaiko sportinę, sveikesnę ateitį.

blue-circle

Nauda vaikui:

icon

Fizinių rodiklių gerinimas

Treniruočių metu vaikai aktyviai juda, dalyvauja įvairiuose žaidimuose, todėl gerėja jų fizinis pasirengimas, lankstumas, stiprėja raumenys ir širdis, ilgėja ištvermė.

icon

Atminties lavinimas ir proto mankšta

Strateginės užduotys gerina atmintį, informacijos priėmimą, koordinaciją, dėmesio sutelkimą. Žaidimų įvairovė gerai išlaiko vaikų dėmesį ir aktyvų protą.

icon

Gera nuotaika ir įvairovė

Draugiški treneriai ir užduočių įvairovė skatina vaikus gerai jaustis, aktyviai dalyvauti veiklose ir vėl sugrįžti. Kokybiškas įsitraukimas į veiklą motyvuoja vaikus ir gerina rezultatų pasiekimą kasdienėje bei mokyklos veikloje.

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE SU MUMIS button-arrow